OCHRONA ŚRODOWISKA


BADANIA I NADZORY


SEMINARIUM REGIONALNE


PORTAL BUDOWLANY


GAZETA BUDOWLANA


MAGAZYN BUDOWLANY




Biotop Biuro Inżynierii Środowiska Spółka Jawna

ul. Braci Gierymskich 156

51-640 Wrocław

kom.: +48 602 457 645

info@emgb.pl

www.biotop.pl

NIP: PL 898-219-84-84

Regon: 021773220

KRS: 0000404129



Biuro czynne:
od poniedziałku do piątku
8:00 - 16:00




UWAGA! Zmiana numerów telefonów!

Dział: Biuro





Sylwia Mikucka

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

e-mail: biuro@emgb.pl

kom.: +48 602 457 645




Barbara Nogajska

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

e-mail: barbara.nogajska@emgb.pl

kom.: +48 602 104 545




Dział: Ochrona środowiska, Nadzory i badania




Jacek Stachowiak



e-mail: info@embg.pl





Dział: Projektowanie instalacji sanitarnych




Małgorzata Noculak



e-mail: mn@list.pl





Dział: Seminaria Regionalne - Polska




Sonia Stycz

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

e-mail: sonia.stycz@emgb.pl

kom.: +48 784 326 977



Katarzyna Najdek

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

e-mail: katarzyna.najdek@emgb.pl

kom.: +48 692 188 280


Joanna Wiosna

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

e-mail: joanna.wiosna@emgb.pl

kom.: +48 602 454 523





  Bartosz Stachowiak


e-mail: bartosz.stachowiak@emgb.pl





Dział: Seminaria Regionalne - obsługa techniczna




Waldemar Szczurowski

Specjalista ds. marketingu

e-mail: waldemar.szczurowski@emgb.pl

tel.kom.: +48 668 027 037





Mariusz Szczurowski

Specjalista ds. marketingu

e-mail: mariusz.szczurowski@emgb.pl

tel.kom.: +48 784 326 913




Dział: Zaproszeń i potwierdzeń



Infolinia działu rezerwacji:

tel.kom.: +48 664 787 055

tel.kom.: +48 600 880 120


Dział: Wydawnictwo i portal


kom.: +48 602 457 645

e-mail: info@emgb.pl